Hakkımızda

Ekibimiz ve Restaurantımız

Tarihçemiz

Harika Damat Tatları Yaratmak ve Bu Lezzetleri Korumak, Sizlere En iyi Şekilde Sunmak 21 Yıldır Önceliğimiz.

Hikayemiz

Canınız köfte çekiyorsa; sofrada lezzet, dillerde sohbet arıyorsanız; Bir de doğa manzarası olsa keyfime diyecek olmaz diyorsanız, çok beğeneceğiniz bir önerimiz var. Tekirdağın Marmara Ereğlisi ilçesine Geldiğinizde doğanın büyüleyici manzarası karşılar sizi… Keyifli saatler geçirebileceğinizi daha ilk anlarda anlarsınız. Ardından eşsiz mekânı, manzarası ve konumu ile Sülün Köfteyi görürsünüz.

Belkide hiç tatmadığınız kadar lezzetli köftesiyle zengin bir sofra keyifli saatlerinize keyif katar. Salonumuzda otopark, wireless internet, açık hava alanı imkanları bulunmakla birlikte özel gün ve cemiyetlerinizde sizlerin hayallerinizi gerçekleştirebiliriz. Eve paket servisimiz bulunmamaktadır. Lezzetlerimizle tanışmak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Meşhur Tekirdağ Köftesi

Tekirdağ köftesinin Yapımında kullanılan Dana eti kaburgası yiyeceğe farklı bir tat kazandırmaktadır. Tekirdağ köftesinin sırrı kullanılan ete bağlanıyor. Köfte servis edilirken yanında mutlaka kırmızı biber salçası bulunuyor. Tekirdağ köftesi Süt danasının döşünden yapılır.ilk önce ekmek ,soğan ve sarımsakla çekilir. Baharatla yoğrulup tekrar çekilir. İrmik ilave edilip yoğrulur ve bir gece bekletilir.ertesi gün pişirilir. Ortaya hazmı kolay leziz mi, leziz bir köfte çıkar.

Tam 21 Yıldır Tüm bu Lezzetleri Sizler için Hergün aynı Kalite ve Lezzetle Yoğrarak Sizlerin hizmetine sunuyoruz.

21 Yıldır En İyi Hizmet

Kurulduğumuz günden bu yana sizler için en iyisini ve en güzelini sizler için üretiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bültenimize Üye Olun

Günlük Yemek Menülerimizden Haberdar Olun!